HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO

W okresie epidemii koronawirusa Covid-19 dokładamy wszelkich starań aby Goście czuli się w naszych apartamentach bezpiecznie. Apartamenty przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów higieny. Wszystkie powierzchnie w apartamentach są dezynfekowane. Zameldowanie i wymeldowanie Gościa odbywa się w sposób bezkontaktowy. 

 

Ponadto nasze działania dostosowaliśmy do wytycznych dotyczących funkcjonowania miejsc noclegowych w okresie epidemii.

 

W związku z pandemią do 27 grudnia 2020 roku pobyt w miejscach noclegowych został odgórnie ograniczony.  Do tego czasu w naszych apartamentach mogą przebywać Goście, którzy dokonali rezerwacji pobytu tylko w celu / w przypadkach:

  • służbowych: podróży służbowej lub podróży wykonywanej w związku z czynnościami służbowymi lub zawodowymi lub związanymi z wykonywaniem działalności gospodarczej,
  • będąc zawodnikiem w czasie zgrupowania i współzawodnictwa sportowego,
  • wykonując zawód medyczny / będąc pacjentem lub jego opiekunem jeżeli konieczność zakwaterowania wynika z warunków określonych dla świadczenia opieki zdrowotnej.


od 28 grudnia 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów
(Dz.U. z 2020r. poz. 2316 z zm.) prowadzenie usług hotelarskich zostało dodatkowo ograniczone.
Pobyt w miejscach noclegowych możliwy jest jedynie dla osób wskazanych w §10 ust. 2 rozporządzenia. W tym okresie rezerwacje w naszych obiektach przyjmujemy jedynie drogą telefoniczną zgodnie z §10 ust. 2 i 3 ww. rozporządzenia.

 

 

 

ZAREZERWUJ TERAZ

  1. pl
  2. en
  3. ru
  4. no
  5. sv

ZAREZERWUJ TERAZ

www.zojka-apartamenty.pl

NIP: 9570232574

 

Regulamin i zasady pobytu