Najem Krótkoterminowy

Przyjazd

kalendarz

Wyjazd

kalendarz

Wybierz Liczbę Gości

2
Osób
Osób
-
+
Wiek 0-9 dziecko
-
+
Wybierz

Wybierz Lokalizacje

left
right
Wyczyść
Zamknij
Wybierz date przyjazdu

Zacznij Zarabiać Na Swoim Mieszkaniu

Obsługa Najmu Krótkoterminowego w Gdańsku i na Kaszubach

Jeśli chcesz wynająć swoją nieruchomość w tzw. najmie krótkoterminowym lub już to robisz, nie chcesz zakładać działalności gospodarczej, ponosić związanych z tym kosztów, wypełniać formalności i prowadzić rozliczeń podatkowych lub po prostu chcesz mieć spokój i zyskać więcej czasu dla siebie - dołącz do nas.

Bez obaw rozliczaj zyski z najmu swojej nieruchomości. Opcje współpracy dostosowane do Twoich potrzeb. Zapewniamy hotelowy standard w domowej atmosferze. Dzięki naszej wiedzy, Goście w Twoim apartamencie poczują się jak w domu.

W ramach współpracy zapewniamy

Najem Krótkoterminowy

ZARZĄDZANIE OGŁOSZENIAMI

Wygenerowanie profilu na międzynarodowych serwisach rezerwacyjnych (w tym Booking.com, AirBnB, Noclegowo.pl, Hotels.com).

ZARZĄDZANIE CENAMI I ROZLICZANIE POBYTÓW

Zarządzanie cenami pozwoli zwiększyć Twoje zyski. Zojka Rent zajmie się pobieraniem płatności i rozliczaniem pobytów Gości. Możliwość wystawiania faktur dla Gości.  Przyjmowanie rezerwacji 24 godziny na dobę. Transparentna umowa z Właścicielem obiektu.

W ramach współpracy zapewniamy

Najem Krótkoterminowy

OBSŁUGA GOŚCI I OBIEKTU

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najlepszą obsługę wszystkim naszym Gościom. Twoje pokoje pozostaną zawsze w jak najlepszym stanie. Obsługa pobytu GościNadzór techniczny nad obiektem - sprawdzanie stanu mieszkania po każdym pobycie. Dostęp do kalendarza rezerwacji. Rezerwacje właścicielskie bez limitu.

SESJA ZDJĘCIOWA

Zwiększ swoje zyski - lepsze zdjęcia to lepsze wyniki. Profesjonalna sesja zdjęciowa Twojego mieszkania. Dzięki przygotowanym przez nas zdjęciom Twój obiekt będzie się wyróżniać. Przygotowanie apartamentu do wynajmu krótkoterminowego. Możemy także zadbać o piękny wystrój Twoich pomieszczeń.

ikony

Umowę dostosujemy do Twoich potrzeb

ikony

Przekazujesz nam swoje mieszkanie

ikony

Możesz cieszyć się spokojem

ikony

... jednocześnie zarabiasz!

Skontaktuj się z nami, przejdź do kontaktu

Przewodnik po okolicy